Goodie Foodie – bezglutenowy catering dietetyczny dla każdego

Goodie Foodie – bezglutenowa dieta pudełkowa

W dzisiejszych czasach można kupić wszystko oprócz zdrowia. O nie musimy zadbać samodzielnie. Goodie Foodie to lekkostrawny catering dietetyczny, który zdecydowanie ułatwia to zadanie.

Wierzymy, że to, co jemy znacząco wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie oraz na wygląd. Już nie tylko kształt sylwetki, lecz również kondycja skóry, włosów i paznokci zależy od jakości spożywanych posiłków. Dlatego w naszej ofercie dostępny jest bezglutenowy catering dietetyczny, z minimalną ilością cukru, na życzenie pozbawiony dodatkowo laktozy.

Gluten, cukier i laktoza to główne powody złego stanu zdrowia, a także wielu problemów z wyglądem. Dlatego wyeliminowaliśmy lub mocno ograniczyliśmy te składniki, zastępując je zdrowszymi i bardziej wartościowymi.

Wszystko przygotowujemy samodzielnie, biorąc pod uwagę różnorodne oczekiwania naszych klientów.

W naszym menu znajduje się:

  • dieta uniwersalna
  • dieta pudełkowa wegetariańska,
  • catering dietetyczny dla kobiet karmiących,
  • catering dietetyczny dla kobiet w ciąży,
  • catering dietetyczny dla sportowców,

Dieta pudełkowa Goodie Foodie daje duże możliwości wyboru i wpisuje się w potrzeby każdego. Nie ważne co robisz i jaki tryb życia prowadzisz. Z naszą pomocą nie tylko schudniesz, lecz również poprawisz swoje zdrowie, rozświetlisz cerę, wzmocnisz włosy i paznokcie, a także dodasz sobie energii.

Zobacz, jak urozmaicona może być dieta pudełkowa w Warszawie. Cena pozytywnie Cię zaskoczy.

Dieta z dowozem w Warszawie i okolicach

Jeżeli i Ty chcesz zadbać o swoje zdrowie, ale nie masz na to czasu, skontaktuj się z nami. Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj diety, określ swoje oczekiwania, a my już wkrótce dostarczymy pod Twoje drzwi zapas gotowych do spożycia posiłków na cały dzień.

Działamy na terenie Warszawy oraz na jej obrzeżach. Oferujemy też catering dietetyczny w Piasecznie, Zalesiu oraz sąsiadujących miejscowościach. Więcej informacji dotyczących dostawy uzyskasz od naszych pracowników. Nie czekaj zatem i dzwoń po Goodie Foodie!