O nas

Goodie Foodie – dieta z dowozem

Ciągły pośpiech, ogrom obowiązków i mnóstwo zadań dodatkowych… to wszystko sprawia, że coraz trudniej jest nam dbać o zdrowie. My jednak wierzymy w to, że u podstaw świetnego wyglądu i rewelacyjnego samopoczucia stoi odpowiednia dieta.

Lekkostrawny catering dietetyczny

Lidia SykulakNie odkryjemy nic nowego, mówiąc, że jedzenie jest paliwem dla naszego organizmu. Jednak nie tylko energię czerpiemy z posiłków. To, w jakiej kondycji jest nasza skóra, nasze włosy i paznokcie, a także to, jak wygląda sylwetka, jest zależne od tego co jemy. Dlatego Goodie Foodie to lekkostrawna dieta pudełkowa, która wspomaga od wewnątrz walkę o świetny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Przygotowywane przez nas posiłki są lekkostrawne. Naszym głównym założeniem jest brak glutenu, laktozy oraz ograniczenie cukru w diecie, ponieważ to właśnie te produkty sprawiają najwięcej kłopotów z trawieniem oraz wpływają negatywnie na wygląd oraz zdrowie.

Wkładamy wiele wysiłku w to, aby o Goodie Foodie mówiło się, że to zdrowa, smaczna i urozmaicona dieta. Również niski indeks glikemiczny to dla nas bardzo ważny wskaźnik, ponieważ umożliwia on uniknięcie wielu chorób, takich jak cukrzyca.

Oferujemy cztery warianty naszej diety:

W ten sposób dajemy duże możliwości wyboru dopasowane do potrzeb każdego. Bo każdy z nas jest inny, ale każdy musi też przyjmować z pożywienia jak najwięcej wartości odżywczych. Dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze produkty pochodzące od zaufanych dostawców.

Robimy to wszystko z myślą o Tobie i Twoim zdrowiu. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Już wkrótce pod swoimi drzwiami znajdziesz pudełka z naszym logo.