Goodie Foodie – dieta z dowozem: Warszawa i okolice | kontakt
Kontakt

Goodie Foodie – najlepszy catering dietetyczny w Warszawie

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć wspólną drogę po zdrowie i optymalną sylwetkę.

Zamów

Skorzystaj z formularza zamówień w przypadku 3 i 4 posiłkowych wariantów diety:

Formularz zamówieniowy

 

Jeśli masz wątpliwości lub chciałbyś poznać więcej szczegółów dotyczących tego, jak wygląda dieta pudełkowa Goodie Foodie, skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy w dobraniu odpowiedniego zestawu.

KONTAKT

Goodie Foodie – Catering dietetyczny
Telefon: +48 604 500 621
E-mail:dieta@goodiefoodie.eu

 

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Ważne informacje:

 1. Biuro Goodie Foodie przyjmuje zamówienia oraz prowadzi bieżącą obsługę klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 pod adresem mailowym dieta@goodiefoodie.eu  oraz numerem telefonu 604 500 621.
 2. Dostawy zestawów dietetycznych odbywają się na podstawie potwierdzenia zamówienia w wiadomości wysłanej przez Goodie Foodie na wskazany przez Zamawiajęcego adres e-mail.
 3. Zamówienia potwierdzone do godziny 12.00 będą zrealizowane najwcześniej w ciągu 2 dni roboczych, po zaksięgowaniu wpłaty bądź otrzymania potwierdzenia przelewu.
 4. Obowiązuje system przedpłaty za dostawy diety. Płatności można dokonać:
 1. przelewem na rachunek bankowy (PKO BP) 43 1020 1068 0000 1002 0274 6048. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko osoby, której dotyczy zamówienie,
 2. poprzez system szybkich płatności internetowych Tpay.com.

Na życzenie klienta Goodie Foodie wystawi fakturę VAT.

 1. Do czasu spożycia, wszystkie posiłki powinny być przechowywane w lodówce.
 1. Pudełka przeznaczone do podgrzania można podgrzewać w mikrofalówce do 180° C  (przy mocy mikrofalówki 800 W do 1,5 min.) lub w piekarniku do 100° C. (przy funkcji grzania, bez funkcji grilla).

Rekomenduje się podgrzewanie posiłków razem z folią ochronna dzięki czemu można zapobiec ich nadmiernemu wysuszeniu.

 1. Osoba składająca zamówienie zobowiązana jest poinformować o wszelkich chorobach przewlekłych, przeciwwskazaniach żywieniowych i alergiach pokarmowych. Goodie Foodie nie ponosi odpowiedzialności za efekty stosowania diety w przypadku zatajenia przez klienta powyższych informacji.

Nasza oferta zawiera dania naturalnie bezglutenowe co oznacza, że zawierają produkty, które naturalnie nie zawierają glutenu, jednak ze względu na sposób ich produkcji i przechowywania mogą zawierać jego śladowe ilości. Szczegółowe informacje dotyczące obecności głównych alergenów w każdym z naszych dań dostępne są u naszych pracowników, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 1. Osobą zamawiającą może być jedynie osoba dorosła. Zamówienie dla osoby niepełnoletniej może złożyć w jej imieniu jej prawny opiekun.
 1. Istnieje możliwość wprowadzenia modyfikacji zamówienia:

a. zmiana rodzaju diety, zmiana godzin czy miejsca dostawy –  musi być zgłoszona najpóźniej do godz. 8.00 w dniu poprzedzającym dostawę diety

b. odwołanie dostawy/zawieszenie diety-  musi  być zgłoszone  najpóźniej do godziny 12:00  dwa dni robocze przed planowaną dostawą diety

 1. Obszar bezpłatnej dostawy to granice administracyjne Warszawy (kody pocztowe od 00 do 04) oraz granice administracyjne miasta Piaseczna i Konstancin – Jeziorna. 

Dostawy są realizowane także do 15 km od granic administracyjnych Warszawy. Opłata za dostawę diety poza bezpłatną strefę wynosi min. 7,50 zł /dostawę i jest zawsze ustalana indywidualnie – w takiej sytuacji należy skontaktować się Biurem Obsługi Klienta aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw.

 1. Składający zamówienie potwierdza jednocześnie, że zapoznał się z Regulaminem zamówień serwisu Goodiefoodie.eu i akceptuje wszystkie jego warunki.