Dieta sportowa

DIETA SPORTOWA (DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W WESJI WEGETARIAŃSKIEJ I WEGETARIAŃSKIEJ Z RYBAMI)

sport3

Dieta pudełkowa sport to propozycja dla osób aktywnych fizycznie i ćwiczących regularnie. W odróżnieniu od diety optymalnej znajduje się w niej większa ilość białka oraz węglowodanów, które umożliwiają osiąganie lepszych wyników sportowych.

Catering dietetyczny sport nie zawiera glutenu oraz laktozy, czyli produktów ciężkostrawnych. Ich wyeliminowanie pomaga wielu sportowcom poprawić wyniki, ponieważ cała energia przeznaczona na trawienie zostaje wykorzystana podczas treningu lepiej transportując tlen do mięśni.

Orientacyjna kaloryczność 2200 kalorii. Posiłki zawierają większą ilość białka oraz węglowodanów w stosunku do diety Optymalne Odżywianie.

PRZYKŁADOWE POSIŁKI

Śniadanie

 • Placuszki z pasternaku, jajka w koszulce, pieczone pomidorki cherry
 • Indyk pieczony ze slow cookera, domowa pasta bazyliowa do pieczywa, ogórek kiszony, chleb gryczany
 • Naleśnik amarantusowy z hummusem z suszonymi pomidorami

II Śniadanie

 • Krem ze szpinaku i czerwonej soczewicy
 • Krupnik z quinoi z natką pietruszki i glonami wakame
 • Zupa rybna z trawą cytrynową

Obiad

 • Udziec z indyka w sosie własnym, duszona cukinia z pomidorami, kasza jaglana
 • Sandacz z pieca, kiszona kapusta z ziołami i natką pietruszki, ryż brązowy
 • Kremowe pomidorowe risotto ze świeżymi ziołami i parmezanem

Podwieczorek

 • Domowe ciasto bezglutenowe ze śliwkami
 • Naleśniki z musem z jabłek i brzoskwiń z prażonymi pestkami słonecznika
 • Domowy budyń jaglano-kokosowy z karobem i sezonowymi owocami

Kolacja

 • Łosoś w pergaminie z warzywami, bazylią i pomidorkami cherry, puree z zielonego groszku
 • Filet z kurczaka zagrodowego, placuszki ze szpinaku i selera z czerwonym pesto, brokuły z pary
 • Leczo wegetariańskie z czarnymi oliwkami i czerwoną fasolka kidney

Dieta pudełkowa – cena

Na cenę diety mają wpływ rodzaj diety, ilość dni, ilość posiłków jaka zostanie wybrana oraz dodatkowo ilość diet dostarczanych w jedno miejsce. Warunkiem skorzystania z promocji jest zamawianie diet na ten sam adres w tym samym terminie i rozliczane przez jedną osobę.

Przy minimum 2 zestawach dzienna cena obniżona jest o 5 %.

Chcę korzystać z diety przez: 1 do 19 dni 20 dni i więcej
Ilość posiłków: 3 4 5 3 4 5
Optymalna, Wegetariańska,
Wegetariańska z rybami – 1400 kcal
58 zł 63 zł 69 zł 56 zł 61 zł 65 zł
Optymalna, Wegetariańska z rybami, Mamy karmiące i kobiety w ciąży – 1800 kcal 61 zł 66 zł 72 zł 59 zł 64 zł 68 zł
Sportowa – 2100 kcal 67 zł 72 zł 79 zł 65 zł 70 zł 75 zł

 

 • REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG CATERINGU DIETETYCZNEGO GOODIE FOODIE

  1. Właścicielem Goodie Foodie jest firma GOODIE FOODIE Lidia Sykulak i Wspólnicy Sp. J. oferująca dostawy zestawów dietetycznych składających się z wybranych 3, 4 lub 5 posiłków pod wskazany adres.

  2. Pełny zestaw dzienny składa się z następujących posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.

  3. Pudełka można podgrzewać w mikrofalówce (przy mocy mikrofalówki 800 W do 1,5 min.) lub w piekarniku do 100° C. (przy funkcji grzania, bez funkcji grilla).

  4. Rekomenduje się podgrzewanie posiłków razem z folią ochronna dzięki czemu można zapobiec ich nadmiernemu wysuszeniu. Proponowany czas podgrzewania to ok 1,5 min.

  5. Składający zamówienie potwierdza jednocześnie, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje wszystkie jego warunki.

  6. Aby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz zamówienia, znajdujący się na stronie www.goodiefoodie.eu lub skorzystać z adresu mailowego dieta@goodiefoodie.eu, zawierając w nim wszystkie wymagane informacje, znajdujące się w formularzu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub braku jakiejkolwiek informacji niezbędnej do uruchomienia zamówienia pracownik Goodie Foodie skontaktuje się mailowo lub telefonicznie.

  7. Przed uruchomieniem dostawy Goodie Foodie potwierdzi szczegóły dotyczące zamówienia, dostawy oraz płatności drogą mailową. Potwierdzenie jest podstawą do dokonania płatności na numer rachunku wskazany w pkt . 13 niniejszego regulaminu.

  8. Zamówienia potwierdzone do godziny 10.00 będą zrealizowane najwcześniej w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty bądź otrzymania potwierdzenia przelewu.

  9. Biuro Goodie Foodie przyjmuje zamówienia oraz prowadzi bieżącą obsługę klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 pod adresem mailowym dieta@goodiefoodie.eu oraz numerem telefonu 604 500 621

  10. Osoba składająca zamówienie zobowiązana jest poinformować o wszelkich chorobach przewlekłych, przeciwwskazaniach żywieniowych i alergiach pokarmowych. Goodie Foodie nie ponosi odpowiedzialności za efekty stosowania diety w przypadku zatajenia przez klienta powyższych informacji. Nasza oferta zawiera dania naturalnie bezglutenowe co oznacza, że zawierają produkty, które naturalnie nie zawierają

  glutenu, jednak ze względu na sposób ich produkcji i przechowywania mogą zawierać jego śladowe ilości. Szczegółowe informacje dotyczące obecności głównych alergenów w każdym z naszych dań dostępne są u naszych pracowników, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  11. Osobą zamawiającą może być jedynie osoba dorosła. Zamówienie dla osoby niepełnoletniej może złożyć w jej imieniu jej prawny opiekun.

  12. Opłata za dostawy zamówionych zestawów dietetycznych jest naliczana zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie www.goodiefoodie.eu w zakładce Catering Dietetyczny.

  13. Płatność następuje przelewem bankowym za cały okres zamówienia z góry na rachunek PKO BANK POLSKI 43 1020 1068 0000 1002 0274 6048. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko i okres którego dotyczy zamówienie

  14. W przypadku braku płatności Goodie Foodie ma prawo nie zrealizować zamówienia lub wstrzymać dostawy zestawów dietetycznych w dowolnym momencie realizacji zamówienia.

  15. Na życzenie klienta Goodie Foodie wystawi fakturę VAT. Dane do faktury należy przesłać wraz z zamówieniem na adres dieta@goodiefoodie.eu

  16. Dostawy zestawów dietetycznych w trakcie tygodnia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 4.00 – 9.00. Dostawy zestawów weekendowych odbywają się w sobotę w godzinach 6.00 – 9.00. Szczegóły dotyczące godziny i sposobu dostawy są zawsze ustalane telefonicznie z pracownikiem Goodie Foodie przed uruchomieniem zamówienia.

  17. Dostawa w granicach administracyjnych Warszawy oraz miast Piaseczna i Konstancina – Jeziornej jest bezpłatna. Możliwość zrealizowania zamówienia poza tymi obszarami oraz ustalenie z pracownikiem Goodie Foodie ewentualnej opłaty następuję drogą telefoniczną.

  18. Klient ma możliwość zmiany godziny i adresu dostawy. W tym celu powinien poinformować Goodie Foodie drogą telefoniczną pod numerem 604 500 621 jeden dzień roboczy wcześniej w godzinach pracy biura. Zmiany zgłoszone poza godzinami pracy biura mogą nie być uwzględnione przez Goodie Foodie.

  19. Goodie Foodie nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie dostawy przez klienta w ustalonym przedziale czasowym oraz miejscu.

  20. Rezygnacja, przesunięcie terminu zamówienia, zmiana ilości, rodzaju posiłków lub rodzaju diety przez klienta jest możliwa w przypadku poinformowania drogą mailową na adres dieta@goodiefoodie.eu do godziny 10:00 dwa dni robocze przed planowaną dostawą.

 • Aby zamówić nasz catering dietetyczny prosimy wypełnić poniższy formularz.
  Pracownik Goodie Foodie skontaktuje się z Państwem najszybciej jak będzie to możliwe aby sfinalizować zamówienie.

   

  Zamawiam!