Dieta optymalna

Dieta Optymalne Odżywianie

dieta_optymalna

Dieta optymalna jest przeznaczona dla osób, które nie mają dodatkowych wymagań żywieniowych. Świetny wybór dla każdego, kto jest aktywny fizycznie w umiarkowanym stopniu, lecz chce kontrolować swoją sylwetkę poprzez dietę. Dieta optymalna to catering dietetyczny bez laktozy, bez glutenu oraz z minimalną ilością cukru. Skomponowane posiłki zawierają naturalne składniki bogate w witaminy i minerały pozwalające na wzmocnienie odporności, zachowanie prawidłowej wagi oraz poprawienie kondycji skóry, włosów i paznokci.

Orientacyjna kaloryczność dla 5 posiłków: 1300 – 1400 kal. W skład diety wchodzą: warzywa i owoce, bezglutenowe zboża i kasze, drób i chude czerwone mięso (z wyjątkiem wieprzowiny), ryby, jaja wolnowybiegowe, masło, dobre tłuszcze i dobre źródła cukru.

PRZYKŁADOWE POSIŁKI

Śniadanie

 • Pasta jajeczna ze szczypiorkiem i czarnymi oliwkami, ogórek kiszony, masło, domowy chleb gryczany
 • Domowy pasztet drobiowy z sosem wiśniowym, pasta chrzanowa do pieczywa, domowy chleb gryczana
 • Quinoa gotowana na mleku ryżowym z bakaliami

II Śniadanie

 • Krupnik z fasolką mung , warzywami i olejem kokosowym
 • Zupa z zielonej soczewicy z kuminem
 • Krem z selera naciowego i marchewki ze skórką pomarańczową

Obiad

 • Kurczak zagrodowy w papilocie z czerwoną cebulką, zielona fasolka szparagowa z kuminem, kasza jaglana
 • Dorada w sosie limonkowym na duszonym szpinaku, ryż czerwony
 • Udko z kaczki z sosem żurawinowym, sałatka z buraków z selerem naciowym

Podwieczorek

 • Mus ze śliwek z tapioką i kardamonem
 • Domowy jogurt naturalny z granolą z pestek
 • Roladki z bakłażana z serem feta i suszonymi pomidorami z pieca

Kolacja

 • Łosoś pieczony z młodą marchewką z pary, brukselka z delikatną bułeczką ze zbóż bezglutenowych
 • Duszona cukinia i fasolka mung z pomidorami i tymiankiem
 • Carpaccio z buraków ze świeżą figą, kozią fetą, dressingiem jeżynowym i rukolą

 

Dieta pudełkowa – cena

Na cenę diety mają wpływ rodzaj diety, ilość dni, ilość posiłków jaka zostanie wybrana oraz dodatkowo ilość diet dostarczanych w jedno miejsce. Warunkiem skorzystania z promocji jest zamawianie diet na ten sam adres w tym samym terminie i rozliczane przez jedną osobę.

Przy minimum 2 zestawach dzienna cena obniżona jest o 5 %.

Chcę korzystać z diety przez: 1 do 19 dni 20 dni i więcej
Ilość posiłków: 3 4 5 3 4 5
Optymalna, Wegetariańska,
Wegetariańska z rybami – 1400 kcal
58 zł 63 zł 69 zł 56 zł 61 zł 65 zł
Optymalna, Wegetariańska z rybami, Mamy karmiące i kobiety w ciąży – 1800 kcal 61 zł 66 zł 72 zł 59 zł 64 zł 68 zł
Sportowa – 2100 kcal 67 zł 72 zł 79 zł 65 zł 70 zł 75 zł

 

 • REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG CATERINGU DIETETYCZNEGO GOODIE FOODIE

  1. Właścicielem Goodie Foodie jest firma GOODIE FOODIE Lidia Sykulak i Wspólnicy Sp. J. oferująca dostawy zestawów dietetycznych składających się z wybranych 3, 4 lub 5 posiłków pod wskazany adres.

  2. Pełny zestaw dzienny składa się z następujących posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.

  3. Pudełka można podgrzewać w mikrofalówce (przy mocy mikrofalówki 800 W do 1,5 min.) lub w piekarniku do 100° C. (przy funkcji grzania, bez funkcji grilla).

  4. Rekomenduje się podgrzewanie posiłków razem z folią ochronna dzięki czemu można zapobiec ich nadmiernemu wysuszeniu. Proponowany czas podgrzewania to ok 1,5 min.

  5. Składający zamówienie potwierdza jednocześnie, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje wszystkie jego warunki.

  6. Aby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz zamówienia, znajdujący się na stronie www.goodiefoodie.eu lub skorzystać z adresu mailowego dieta@goodiefoodie.eu, zawierając w nim wszystkie wymagane informacje, znajdujące się w formularzu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub braku jakiejkolwiek informacji niezbędnej do uruchomienia zamówienia pracownik Goodie Foodie skontaktuje się mailowo lub telefonicznie.

  7. Przed uruchomieniem dostawy Goodie Foodie potwierdzi szczegóły dotyczące zamówienia, dostawy oraz płatności drogą mailową. Potwierdzenie jest podstawą do dokonania płatności na numer rachunku wskazany w pkt . 13 niniejszego regulaminu.

  8. Zamówienia potwierdzone do godziny 10.00 będą zrealizowane najwcześniej w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty bądź otrzymania potwierdzenia przelewu.

  9. Biuro Goodie Foodie przyjmuje zamówienia oraz prowadzi bieżącą obsługę klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 pod adresem mailowym dieta@goodiefoodie.eu oraz numerem telefonu 604 500 621

  10. Osoba składająca zamówienie zobowiązana jest poinformować o wszelkich chorobach przewlekłych, przeciwwskazaniach żywieniowych i alergiach pokarmowych. Goodie Foodie nie ponosi odpowiedzialności za efekty stosowania diety w przypadku zatajenia przez klienta powyższych informacji. Nasza oferta zawiera dania naturalnie bezglutenowe co oznacza, że zawierają produkty, które naturalnie nie zawierają

  glutenu, jednak ze względu na sposób ich produkcji i przechowywania mogą zawierać jego śladowe ilości. Szczegółowe informacje dotyczące obecności głównych alergenów w każdym z naszych dań dostępne są u naszych pracowników, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  11. Osobą zamawiającą może być jedynie osoba dorosła. Zamówienie dla osoby niepełnoletniej może złożyć w jej imieniu jej prawny opiekun.

  12. Opłata za dostawy zamówionych zestawów dietetycznych jest naliczana zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie www.goodiefoodie.eu w zakładce Catering Dietetyczny.

  13. Płatność następuje przelewem bankowym za cały okres zamówienia z góry na rachunek PKO BANK POLSKI 43 1020 1068 0000 1002 0274 6048. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko i okres którego dotyczy zamówienie

  14. W przypadku braku płatności Goodie Foodie ma prawo nie zrealizować zamówienia lub wstrzymać dostawy zestawów dietetycznych w dowolnym momencie realizacji zamówienia.

  15. Na życzenie klienta Goodie Foodie wystawi fakturę VAT. Dane do faktury należy przesłać wraz z zamówieniem na adres dieta@goodiefoodie.eu

  16. Dostawy zestawów dietetycznych w trakcie tygodnia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 4.00 – 9.00. Dostawy zestawów weekendowych odbywają się w sobotę w godzinach 6.00 – 9.00. Szczegóły dotyczące godziny i sposobu dostawy są zawsze ustalane telefonicznie z pracownikiem Goodie Foodie przed uruchomieniem zamówienia.

  17. Dostawa w granicach administracyjnych Warszawy oraz miast Piaseczna i Konstancina – Jeziornej jest bezpłatna. Możliwość zrealizowania zamówienia poza tymi obszarami oraz ustalenie z pracownikiem Goodie Foodie ewentualnej opłaty następuję drogą telefoniczną.

  18. Klient ma możliwość zmiany godziny i adresu dostawy. W tym celu powinien poinformować Goodie Foodie drogą telefoniczną pod numerem 604 500 621 jeden dzień roboczy wcześniej w godzinach pracy biura. Zmiany zgłoszone poza godzinami pracy biura mogą nie być uwzględnione przez Goodie Foodie.

  19. Goodie Foodie nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie dostawy przez klienta w ustalonym przedziale czasowym oraz miejscu.

  20. Rezygnacja, przesunięcie terminu zamówienia, zmiana ilości, rodzaju posiłków lub rodzaju diety przez klienta jest możliwa w przypadku poinformowania drogą mailową na adres dieta@goodiefoodie.eu do godziny 10:00 dwa dni robocze przed planowaną dostawą.

 • Aby zamówić nasz catering dietetyczny prosimy wypełnić poniższy formularz.
  Pracownik Goodie Foodie skontaktuje się z Państwem najszybciej jak będzie to możliwe aby sfinalizować zamówienie.

   

  Zamawiam!