Catering dietetyczny

 

BEZ ZBÓŻ ZAWIERAJĄCYCH GLUTEN, BEZ PRODUKTÓW Z MLEKA KROWIEGO I BEZ CUKRÓW PROSTYCH

 

Dieta pudełkowa

Naturalnie bezglutenowy catering dietetyczny Goodie Foodie stanowi rozwiązanie, dzięki któremu każda zabiegana osoba łatwo może zadbać o zdrowie oraz prawidłową wagę. Nasz catering dietetyczny nie obciąża układu trawiennego, jest lekki i bogaty w sezonowe i najwyższej jakości produkty. Dieta pudełkowa Goodie Foodie to całodzienny pakiet odpowiednio skomponowanych posiłków, przygotowywanych według trzech podstawowych zasad: bez glutenu, bez laktozy, bez cukru.

Osoby, które chcą zmienić swój tryb życia na zdrowszy, bardzo często odstrasza to, że nowa dieta wymaga wielu wyrzeczeń – a co za tym idzie, przyrządzanie posiłków staje się się niekiedy bardziej czasochłonne: musimy sprawdzać, jaka jest wartość odżywcza poszczególnych produktów oraz jaka ilość konkretnego produktu może być użyta do przygotowania danego posiłku. Musimy też pamiętać, czego powinniśmy unikać (glutenu i cukrów). Prostszym rozwiązaniem jest więc dieta pudełkowa. Dietetycy z Goodiefoodie sporządzą dla Ciebie zdrowe posiłki, które zostaną dostarczone prosto do Twojego domu. Lekkostrawny catering dietetyczny wyklucza ciężko przyswajalne składniki, jak i te, które są po prostu niezdrowe – jak cukier. W zamian dostajemy posiłki bogate w białko oraz witaminy. Jadłospis proponowany przez nas jest zawsze urozmaicony – każdego dnia możesz spodziewać się czegoś innego. Zdrowy catering dietetyczny sprawi, że jedzenie posiłków stanie się przyjemnym rytuałem, podczas którego nie będziesz martwić się o pochłaniane kalorie. Jeżeli zależy Ci więc na poprawieniu swojego zdrowia oraz na zyskaniu energii do działania dzięki zbilansowanej diecie – wybierz nasz catering dietetyczny.

 

DLACZEGO?limonka 2

Catering bezglutenowy jest korzystny dla organizmu, ponieważ najnowsze badania w ślad za starymi tradycjami, dowodzą, że nasz organizm bardzo źle radzi sobie z trawieniem glutenu, białka zawartego w zbożach (pszenica, jęczmień, żyto, owies, pszenżyto, kuskus) i większości produktów gotowych, dostępnych na półkach sklepowych, podobnie zresztą jak kazeiny, zawartej w krowim mleku i produktach nabiałowych z mleka krowiego. Jeśli je spożywamy niepotrzebnie obciążamy nasz system trawienny czymś, co w przypadku glutenu, z punktu widzenia wartości odżywczych jest zupełnie bezwartościowe.

EFEKTY STOSOWANIA DIETY

  • wyraźna poprawa procesu trawienia i uzyskanie optymalnej wagi
  • zwiększona odporność na infekcje
  • lepsza regeneracja i przypływ energii
  • efekty kosmetyczne w postaci zdrowej skóry i włosów.