Catering dietetyczny – wybierz dietę odpowiednią dla siebie
Wybierz dietę

Goodie Foodie – lekkostrawna dieta w Warszawie

Goodie Foodie to doskonały wybór spośród wielu dostępnych diet pudełkowych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na modyfikacje związane z preferencjami smakowymi oraz wynikającymi ze stanu zdrowia.

Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie i skontaktuj się z nami w celu dokonania zamówienia.

1. Wybierz dietę odpowiednią dla Ciebie!

Dieta optymalna

Dieta przeznaczona jest dla wszystkich osób, które prowadzą umiarkowanie aktywny tryb życia i pragną w krótkim czasie cieszyć się efektami zdrowego odżywiania, prawidłową wagą ciała, przyrostem energii, zwiększoną odpornością na infekcję, oraz poprawą kondycji skóry i włosów. Dzięki zdrowym, naturalnie bezglutenowym i odpowiednio  skomponowanym posiłkom efekty przychodzą szybko i bez precyzyjnego liczenia kalorii.

Orientacyjna kaloryczność 5 posiłków: 1300 – 1400 kal. 
Dieta zawiera drób i chude czerwone mięso.

Więcej
dieta_optymalna

Dieta wegetariańska
(dostępna również w wersji z rybami)

Naturalnie bezglutenowa dieta, która posiada wszelkie właściwości diety Optymalne Odżywianie. Z tą różnicą, że brak białka zwierzęcego jest w niej zrównoważony zwiększonymi ilościami białka roślin strączkowych i wysokobiałkowych zbóż.

Orientacyjna kaloryczność 5 posiłków: 1300 – 1400 kal.
Dieta opcjonalnie zawiera mięso ryb.

Więcej

Dieta sportowa
(DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W WERSJI WEGETARIAŃSKIEJ i WEGETARIAŃSKIEJ Z RYBAMI)

Dieta przeznaczona jest dla osób aktywnych sportowo i w związku z tym potrzebujących dodatkowych zasobów energii (dobrych węglowodanów, np. bezglutenowego makaronu) oraz białka. Wyeliminowanie glutenu (nietrawionego przez nasz organizm białka) może sprawić ,że energia, którą dotąd zużywaliśmy na próbę jego trawienia może zostać spożytkowana dla bardziej efektywnego transportu tlenu do mięśni. To z tego powodu dieta naturalnie bezglutenowa może mieć wpływ na uzyskanie lepszych wyników sportowych, do czego oficjalnie przyznają się niektórzy mistrzowie sportu.

Orientacyjna kaloryczność 5 posiłków: 2200 – 2300 kal.
Posiłki zawierają większą ilość białka oraz węglowodanów w stosunku do diety Optymalne Odżywianie.

Dieta sportowa dostępna jest również w wersji wegetariańskiej i wegetariańskiej z rybami.

Więcej
sport3

Dieta dla mam
(DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W WERSJI WEGETARIAŃSKIEJ Z RYBAMI)

Dieta mamy karmiącej i kobiety w ciąży nie powinna zasadniczo odbiegać od normalnej zdrowej diety, ale szczególnie w tym okresie ważne jest żeby takiej zdrowej diety przestrzegać. Nie możemy sobie pozwolic na błedy żywieniowe, bo natychmiast przenosi sie to na dziecko, a utrwalone błedy będą miały w przyszłości wpływ na stan jego zdrowia. Najogólniej powinna to być dieta urozmaiconai lekkostrawna oraz oparta o wysokiej jakości produkty.

Orientacyjna kaloryczność 5 posiłków: 1800 kal.
Dieta dostępna jest również w wersji wegetariańskiej z rybami.

Więcej
brzuch_dmin

Dieta pudełkowa – cena

Na cenę diety mają wpływ rodzaj diety, ilość dni, ilość posiłków jaka zostanie wybrana oraz dodatkowo ilość diet dostarczanych w jedno miejsce. Warunkiem skorzystania z promocji jest zamawianie diet na ten sam adres w tym samym terminie i rozliczane przez jedną osobę.

Przy minimum 2 zestawach dzienna cena obniżona jest o 5 %.

Chcę korzystać z diety przez: 1 do 19 dni 20 dni i więcej
Ilość posiłków: 3 4 5 3 4 5
Optymalna, Wegetariańska,
Wegetariańska z rybami – 1400 kcal
58 zł 63 zł 69 zł 56 zł 61 zł 65 zł
Optymalna, Wegetariańska z rybami, Mamy karmiące i kobiety w ciąży – 1800 kcal 61 zł 66 zł 72 zł 59 zł 64 zł 68 zł
Sportowa – 2100 kcal 67 zł 72 zł 79 zł 65 zł 70 zł 75 zł

 

 • REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG CATERINGU DIETETYCZNEGO GOODIE FOODIE

  1. Właścicielem Goodie Foodie jest firma GOODIE FOODIE Lidia Sykulak i Wspólnicy Sp. J. oferująca dostawy zestawów dietetycznych składających się z wybranych 3, 4 lub 5 posiłków pod wskazany adres.

  2. Pełny zestaw dzienny składa się z następujących posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.

  3. Pudełka można podgrzewać w mikrofalówce (przy mocy mikrofalówki 800 W do 1,5 min.) lub w piekarniku do 100° C. (przy funkcji grzania, bez funkcji grilla).

  4. Rekomenduje się podgrzewanie posiłków razem z folią ochronna dzięki czemu można zapobiec ich nadmiernemu wysuszeniu. Proponowany czas podgrzewania to ok 1,5 min.

  5. Składający zamówienie potwierdza jednocześnie, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje wszystkie jego warunki.

  6. Aby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz zamówienia, znajdujący się na stronie www.goodiefoodie.eu lub skorzystać z adresu mailowego dieta@goodiefoodie.eu, zawierając w nim wszystkie wymagane informacje, znajdujące się w formularzu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub braku jakiejkolwiek informacji niezbędnej do uruchomienia zamówienia pracownik Goodie Foodie skontaktuje się mailowo lub telefonicznie.

  7. Przed uruchomieniem dostawy Goodie Foodie potwierdzi szczegóły dotyczące zamówienia, dostawy oraz płatności drogą mailową. Potwierdzenie jest podstawą do dokonania płatności na numer rachunku wskazany w pkt . 13 niniejszego regulaminu.

  8. Zamówienia potwierdzone do godziny 10.00 będą zrealizowane najwcześniej w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty bądź otrzymania potwierdzenia przelewu.

  9. Biuro Goodie Foodie przyjmuje zamówienia oraz prowadzi bieżącą obsługę klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 pod adresem mailowym dieta@goodiefoodie.eu oraz numerem telefonu 604 500 621

  10. Osoba składająca zamówienie zobowiązana jest poinformować o wszelkich chorobach przewlekłych, przeciwwskazaniach żywieniowych i alergiach pokarmowych. Goodie Foodie nie ponosi odpowiedzialności za efekty stosowania diety w przypadku zatajenia przez klienta powyższych informacji. Nasza oferta zawiera dania naturalnie bezglutenowe co oznacza, że zawierają produkty, które naturalnie nie zawierają

  glutenu, jednak ze względu na sposób ich produkcji i przechowywania mogą zawierać jego śladowe ilości. Szczegółowe informacje dotyczące obecności głównych alergenów w każdym z naszych dań dostępne są u naszych pracowników, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  11. Osobą zamawiającą może być jedynie osoba dorosła. Zamówienie dla osoby niepełnoletniej może złożyć w jej imieniu jej prawny opiekun.

  12. Opłata za dostawy zamówionych zestawów dietetycznych jest naliczana zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie www.goodiefoodie.eu w zakładce Catering Dietetyczny.

  13. Płatność następuje przelewem bankowym za cały okres zamówienia z góry na rachunek PKO BANK POLSKI 43 1020 1068 0000 1002 0274 6048. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko i okres którego dotyczy zamówienie

  14. W przypadku braku płatności Goodie Foodie ma prawo nie zrealizować zamówienia lub wstrzymać dostawy zestawów dietetycznych w dowolnym momencie realizacji zamówienia.

  15. Na życzenie klienta Goodie Foodie wystawi fakturę VAT. Dane do faktury należy przesłać wraz z zamówieniem na adres dieta@goodiefoodie.eu

  16. Dostawy zestawów dietetycznych w trakcie tygodnia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 4.00 – 9.00. Dostawy zestawów weekendowych odbywają się w sobotę w godzinach 6.00 – 9.00. Szczegóły dotyczące godziny i sposobu dostawy są zawsze ustalane telefonicznie z pracownikiem Goodie Foodie przed uruchomieniem zamówienia.

  17. Dostawa w granicach administracyjnych Warszawy oraz miast Piaseczna i Konstancina – Jeziornej jest bezpłatna. Możliwość zrealizowania zamówienia poza tymi obszarami oraz ustalenie z pracownikiem Goodie Foodie ewentualnej opłaty następuję drogą telefoniczną.

  18. Klient ma możliwość zmiany godziny i adresu dostawy. W tym celu powinien poinformować Goodie Foodie drogą telefoniczną pod numerem 604 500 621 jeden dzień roboczy wcześniej w godzinach pracy biura. Zmiany zgłoszone poza godzinami pracy biura mogą nie być uwzględnione przez Goodie Foodie.

  19. Goodie Foodie nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie dostawy przez klienta w ustalonym przedziale czasowym oraz miejscu.

  20. Rezygnacja, przesunięcie terminu zamówienia, zmiana ilości, rodzaju posiłków lub rodzaju diety przez klienta jest możliwa w przypadku poinformowania drogą mailową na adres dieta@goodiefoodie.eu do godziny 10:00 dwa dni robocze przed planowaną dostawą.

 • Aby zamówić nasz catering dietetyczny prosimy wypełnić poniższy formularz.
  Pracownik Goodie Foodie skontaktuje się z Państwem najszybciej jak będzie to możliwe aby sfinalizować zamówienie.

   

  Zamawiam!